KURUMSAL KİMLİK

Hakkımızda

ANKARA BALKAN BANDOSU ; 2010 Yılından günümüze Müzik ve eğlence sektöründe hizmet vermektedir.

 

Düğün, açılış, davet, kutlama, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik organizasyonları gibi özel günlerde bandomuzla hizmet veriyoruz.

 

Katıldığımız organizasyonlarda insanların unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlamak, birinci önceliğimizdir. Grubumuzun tamamının profesyonel, eğitimli, genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır.

 

Güvenilir Müzik Grubu olma ilkesiyle hareket eden ekibimiz bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan ekibimiz, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Güvenilir Müzik Grubu olma ilkesiyle hareket eden ekibimiz bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Son derece geniş yerli ve yabancı repertuara sahip olan grubumuz, ülkemizin her köşesine hizmet vermektedir..

 

Profesyonel müzisyenlerden oluşan ekipbimiz, başta Türk pop müziğinin en hit şarkılarını bando cower yapmaktadır. Türkiye, Brezilya, İspanya, Latin Amerika, Afrika, Rusya ve Arap müziklerinin birbirinden eğlenceli parçalarına repertuarında yer vermektedir.

 

MİSYONUMUZ; Hizmet verdiğimiz alanda etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak...

 

VİZYONUMUZ; Müzik grubuna ihtiyaç olduğunda, İsmimizin aranılan ve anılan bir grup olmasını sağlamak...